×

ارور کولر گازی سامسونگ (SAMSUNG) | کد خطا (Eror) سامسونگ

۲۵ آذر ۱۳۹۷ توسط ادمین

ارور کولر گازی سامسونگ اتفاقی است که می تواند برای همه دارندگان کولر بی افتد و درصورتی که شما دفترچه راهنما را در دسترس نداشته باشید کمی تشخیص کد خطا eror برای شما دشوار می باشد.

ارور کولر گازی سامسونگ

ارور های کولر گازی سامسونگ بسیار متفاوت می باشد و شما با کد خطا باید بتوانید تشخیص دهید که چه اتفاقی برای آن افتاده است و برای رفع مشکل آن اقدام کنید و یا برای تعمیر کولر گازی سامسونگ با ما تماس بگیرید.

برسی ارور کولر گازی سامسونگ (SAMSUNG) یا کد خطا (Error) سامسونگ

ما در ادامه راجب ارور های کولر گازی سامسونگ به صورت کامل و جامع و به زبان فارسی توضیحات تکمیلی در فایل pdf به شما داده ایم و قصد داریم تا برسی کنیم که کد خطا چیست؟ با ما همراه باشید.

کد خطا چیست؟

کد خطا همان پیام سیستم کولر شما می باشد. همانطور که می دانید خطا در زمانی نمایان می شود که مشکلی وجود داشته باشد و اگر بخواهیم توضیح کامل بدهیم اینگونه می باشد : در صورتی که مشکلی در کولر پیش آید و برد بتواند آن را تشخیص دهد با استفاده از کد به شما کمک می کند که مشکل را شناسایی و رفع نمایید.

البته این مورد تنها برای سامسونگ می باشد و هر دستگاهی و هر برندی به صورت مجزا اقدام به شناسایی مشکل با کد خطا های مختلف می کند و با شماره عدد و یا استفاده از حروف انگلیسی و در برخی موارد با استفاده از کسری چراغ ها شما را مطلع می سازد.

با استفاده از چه روشی می توان کد خطا داده شده را برطرف کرد؟

می توانیم برای برسی دقیق تر به دفترچه راهنمای کولر گازی سامسونگ مراجعه کنیم و به دنبال کد داده شده بگردیم و علت آن را بیابیم و سپس اقداماتی جهت رفع مشکل کنیم که البته باید در این کار تخصص داشته باشید.

بیشتر بدانیم : تعمیر کولر گازی با قیمت مناسب در سراسر تهران

رفع ارور کولر گازی سامسونگ (SAMSUNG) نیاز مند یک دانش می باشد و باید حتما در این زمینه اطلاعات بسیار کاملی را داشته باشید برای این منظور می توانید با شماره های تماس ما ارتباط برقرار کنید.

نکته : در نر داشته باشید که در برخی مواقع هیچگونه مشکلی پیش نیامده است و خود برد بدون هیچ علتی کد خطایی را نمایش داده است و این به خاطر اختلال در سیستم می باشد که باید آن را ریست کنید و در صورت رفع نشدن کد خطا eror کولر گازی سامسونگ با یک تعمیرکار تماس بگرید.

باید بدانید منظورمان از ریست قطع و وصل کردن برق کولر گازی می باشد و با این کار آن را دوباره راه اندازی می نمایید و باید در نظر داشت که درصورتی که مشکل رفع نشد حتما با مرکز ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس نمایندگی آذین سرویس : ۷۷۶۱۲۹۳۹_ _ ۰۹۱۲۲۸۰۳۹۸۲

دانلود دفترچه کد خطا کولر گازی سامسونگ (SAMSUNG) با لینک مستقیم

دانلود دفترچه کد خطا کولر گازی سامسونگ را در لینک زیر می توانید دانلود نمایید. ما با داشتن برترین تکنسین تعمیراتی در تهران می توانیم گذینه اول شما باشیم.

download

مطالب مرتبط :نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *