×

تعمیر آبسردکن ایستکول

نمایندگی تعمیر آبسردکن ایستکول

شرکت آذین سرویس فعال در زمینه تعمیر آبسردکن ایستکول با داشتن بیش از 6 سال تجربه در زمینه عیب یابی آبسردکن (EASTCOOL) در تهران فعالیت دارد و به صورت شبانه روزی در سراسر استان تهران پاسخگوی شما عزیزان در زمینه برند (EASTCOOL) بوده و در هر ساعت از شبانه روز آماده اعزام تعمیرکار آبسردکن ایستکول در تهران بوده و با تخفیف های هفتگی مناسب به دنبال رضایت شما عزیزان بوده و پس از تعمیر آبسردکن اقدام به گارانتی 90 روزه دستگاه شما می کند.

درخواست تعمیرکار آبسردکن ایستکول

و یا با شماره ۰۹۱۲۲۸۰۳۹۸۲ تماس بگیرید

تعمیر آبسردکن ایستکول

تعمیر آبسردکن ایستکول در تهران

ما در نمایندگی آبسردکن ایستکول با داشتن سالها تجربه کار در زمینه تعمیرات آبسردکن ایستکول در تهران توانسته ایم به یکی از برترین مراکز فعال در استان تهران تبدیل شویم و در حال حاضر با گسترده تر شدن خدمات خود در سراسر مناطق این استان در زمینه تعمیرات ایستکول در خدمت شما عزیزان باشیم. در سال های گذشته نمایندگی آذین سرویس توانست در سطح استان تهران با خدمات بسیار با کیفیت خود به یکی از برترین تعمیرگاه مجاز آبسردکن ایستکول تبدیل شود و با تخفیف های ویژه قیمت های بسیار مناسبی داشته باشد.

تعمیر آبسردکن ایستکول در محل

تعمیر آبسردکن ایستکول در محل

همانطور که قطا می دانید در سال های قبل در صورتی که آبسردکن ایستکول شما خراب میشد باید چندین روز به دنبال یافتن تعمیرکار آبسردکن ایستکول بودید تا بلاخره یکی از این فنی کاران را در صورت داشتن وقت خالی در محل خود بیاورید تا اقدام به رفع ایرادات دستگاه شما کند. از لحظه ای که نمایندگی آذین سرویس فعالیت خود را در زمینه آبسردکن ایستکول شروع کرد توانست با استخدام بیش از 100 تعمیرکار آبسردکن ایستکول به یکی از فعال ترین نمایندگی های مجاز آبسردکن تبدیل شود و در حال حاضر در سراسر استان تهران پس از ثبت درخواست شما برای تعمیر آبسردکن ایستکول در محل در کم ترین زمان ممکن حاضر شود.

تعمیرکار آبسردکن ایستکول

تعمیرکار آبسردکن ایستکول

ما در نمایندگی آبسردکن ایستکول دارای 100 تعمیرکار می باشیم که همه این تکنیسین سوابق بسیار مناسبی را در کارنامه خود ثبت کرده اند و همچنین باید بدانید که در هر ساعت از شبانه روز می توانیم تعمیرکار آبسردکن ایستکول را در محل شما اعزام نماییم و با تخفیف های روزانه که برای شما شهروندان عزیز در نظر میگیریم با کم ترین قیمت اقدام به عیب یابی و رفع مشکل دستگاه خود نمایید. در سال های گذشته مشتریان زیادی به نمایندگی آذین سرویس اطلاع داده اند که برخی از افراد در محلشان آمده اند و پس از رفع مشکل هیچگونه تضمینی را برای سلامت دستگاه نکرده اند و پس از مدت بسیار کوتاهی مجدد آبسردکن خراب شده است! پس حتما با مراکز معتبر کار نمایید.

تعمیرات آبسردکن ایستکول در تهران

تعمیرات آبسردکن ایستکول در تهران

ما در نمایندگی آبسردکن ایستکول با داشتن سالها تجربه و دانش بسیار بالا در زمینه عیب یابی این برند توانسته ایم به تخصصی ترین نمایندگی حال حاضر در استان تهران تبدیل شویم و رتبه یک را در این استان کسب نماییم. باید بدانید که نمایندگی آذین سرویس در حال حاضر برای تعمیرات آبسردکن ایستکول در تهران دارای 100 تعمیرکار متخصص می باشد و البته باید بدانید که این مرکز نسبت به دانش فنی بسیار بالایی که دارد در حال حاضر برترین نمایندگی آبسردکن ایستکول می باشد. در نظر داشته باشید که این تعمیرگاه اقدام به ارائه تخفیف های روزانه و هفتگی می کند که مشتریان در نهایت زیر قیمت بازار با این طرح می توانند اقدام به استفاده از خدمات ما کنند.

نمایندگی آبسردکن ایستکول

نمایندگی آبسردکن ایستکول

ما در نمایندگی آبسردکن ایستکول در تهران اقدام به گارانتی دستگاه مورد نظر شما می کنیم و در نهایت به مدت 90 روز هرگونه مشکلی برای دستگاه شما پیش آید این مرکز به صورت کاملا رایگان اقدام به عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما عزیزان می کنیم. جالب است بدانید که ما در این مرکز اقدام به ارائه قطعات اصلی و گارانتی دار این برند می کنیم و در صورتی که قطعات شما خراب باشد و قابل تعمیر نباشند ما با استفاده از این قطعات بسیار با کیفیت اقدام به رفع مشکل می کنیم. شما عزیزان می توانید با نمایندگی آبسردکن ایستکول با شماره های نمایندگی آذین سرویس تماس بگیرید و از خدمات این تعمیرگاه مجاز آبسردکن به صورت تمام وقت بهرمند شوید.

تلفن تماس و مشاوره : ۰۹۱۲۲۸۰۳۹۸۲

ثبت درخواست تعمیرات لوازم خانگی

تیم خدمات مشتریان ما پس از ثبت درخواست شما اقدام به گرفتن تماس با شما می کند تا نزدیکترین تعمیرکار با تجربه در ساعتی که شما مشخص می کنید به محل شما اعزام شود.


دارای بهترین تعمیرکاران، با تجربه بیش از 10 سال

جزو رتبه های اول در زمینه تعمیر لوازم منزل در کشور

15 درصد تخفیف برای ثبت سفارش به صورت آنلاین


سوالات متداول

خیر، کلیه تعمیرکاران ما در آذین سرویس قبل از انجام هرکاری و مراجعه به محل شما ابتدا اقدام به گرفتن تماس با شما می کنند و پس از هماهنگی و مشخص کردن تایم حضور در محل شما حضور پیدا می کنند.

خیر، همانطور که گفته شد ما پس از ارائه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی شما اقدام به گارانتی دستگاه به مدت 100 روز می کنیم و اگر در این مدت مشکلی برای دستگاه پیش آید تکنسین ما موظف است تا در کوتاه ترین زمان ممکن به منزل شما مراجعه کرده و مشکل را برطرف نماید.

بله، شما می توانید درصورت نیاز به تعویض قطعه اقدام به تهیه قطعات مورد نیاز کنید اما باید توجه داشته باشید که این مرکز هیچ ضمانتی برای قطعات خریداری شده توسط شما ندارد و در صورت مشکل باید خود پاسخگو باشید.

کلیه متخصصان ما دارای بیش از 10 سال سابقه کار می باشند و با تجربه بسیار بالایی که دارا هستند و همچنین دوره ها و مدارکی که از مراکز انتظامی گرفته اند قطعا کاملا با حریم خصوصی مشتریان آگاه می باشند.

شما می توانید در اخر کار که لوازم خانگی به صورت کامل رفع مشکل شد اقدام به پرداخت هزینه کنید و همچنین می توانید مبلغ را به صورت مستقیم به حساب شرکت واریز نمایید و یا به فنی کار پرداخت نمایید. در نظر داشته باشید که کلیه قطعاتی که نیاز است تعویض شود نیازمند بیانه می باشد.

ما در این مرکز درصورتی که مشتریان کار را به این مجموعه بسپارند کلیه قطعات لازم را تامین می نماییم و قطعات استفاده شده در این مرکز باید بدانید که اصلی بوده و 100 روز گارانتی نیز دارند.

فرم ثبت آنلاین درخواست تعمیر

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نوشته شده در : ۲۸ تیر ۱۳۹۸ توسط: ادمین

تعمیرگاه مجاز آبسردکن ایستکول

در حال حاضر استان تهران دارای بیش از ۳۰۰ تعمیرگاه می باشد که از این بین تنها ۱۰۰ تعمیرگاه مجاز آبسردکن وجود دارد که در صورتی که با مراکز غیر مجاز همکاری نمایید هیچ تضمینی بابت رفع ایراد به صورت ریشه ای نمی باشد و شاید در کم تر از چند روز مجدد این خرابی به وجود آید. ما با داشتن دانش فنی بسیار بالا در تعمیرگاه مجاز آبسردکن ایستکول آماده ارائه خدمات بسیار با کیفیت خود در هر لحظه می باشیم و با قیمت های بسیار مناسب خود به یکی از مناسب ترین مراکز در سطح استان تهران تبدیل شده ایم.

در نظر داشته باشید که در صورتی که با مراکز غیر مجاز کار نمایید دیگر نمی توانید پس از تعمیرات اقدام به پیگیری مشکلات احتمالی کنید چراکه هیچ تضمینی ندارند و حتی قیمت های آنها به دلیل این که تبعیتی به نرخ های اتحادیه صنفی ندارند بسیار بالا می باشد.

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات آبسردکن ایستکول : ۷۷۶۱۲۹۳۹ ۰۲۱

تعمیر آبسردکن ایستکول را به آذین سرویس بسپارید

ما در نمایندگی آذین سرویس اقدام به کاهش قیمت های خود به دلیل اوضاع اقتصادی شهروندان عزیز کرده ایم و البته باید بدانید که در صورتی که از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست نمایید ۱۵ % تخفیف ویژه در فاکتور نهایی شما عزیزان لحاظ می شود.

این مرکز کیفیت بسیار بالایی در زمینه تعمیر آبسردکن ایستکول در تهران دارد و در زیر لیستی از مزیت های کار با آذین سرویس برای شما عزیزان گفته شده است.

  • داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه کار در زمینه لوازم خانگی
  • داشتن بیش از ۱۰۰ تعمیرکار آبسردکن ایستکول در تهران
  • دارا بودن کلیه مجوز های فعالیت به صورت شبانه روزی
  • ارائه تخفیف های ویژه به صورت روزانه و هفتگی
  • گارانتی پس از تعمیرات به مدت ۹۰ روز پس از تعمیر
  • استفاده از قطعات آبسردکن اصلی و گارانتی آنها

باید بدانید که این مرکز پس از ثبت درخواست شما عزیزان برای تعمیر آبسردکن ایستکول در محل کم تر از ۳۰ دقیقه یک تعمیرکار در محل شما اعزام می کند و در نهایت به صورت کاملا رایگان اقدام به عیب یابی دستگاه می کند و پس از مشخص شدن عیب هزینه های آن را با لحاظ تخفیف به شما عزیزان می دهد و در صورت رضایت شما عزیزان اقدام به تعمیر آبسردکن (EASTCOOL) می کند.

همه چیز درباره آبسردکن ایستکول

ایستکول یکی از بهترین برند های باکیفیت و خوش ساخت می باشد که واقعا آبسردکن های آن از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار می باشد و یکی از محبوب ترین مدل های ایستکول در نوع اداری مدل RK-216 می باشد که واقعا زیبا و بسیار با کیفیت می باشد.

در صورتی که میخواهید این برند را تهیه نمایید کار بسیار درستی را انجام می دهید چراکه این برند واقعا محبوب و خوش ساخت می باشد و همچنین قطعات آن در مواقع خرابی به راحتی در بازار پیدا می شود.

باید بدانید که شرکت ایستکول دارای بیش از ۳۵ سال سابقه فعالیت در این زمینه می باشد و اقدام به تولیدات سردکننده های صنعتی و یا تجاری می کند و باید بدانید نیمی از تولیدات این شرکت در داخل کشور انجام می وشد و کاملا ایرانی می باشد.

0/5 ( 0 نظر )نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *