×

تعمیر آبسردکن بیم

نمایندگی تعمیر آبسردکن بیم

ما در نمایندگی آذین سرویس با سالها تجربه اقدام به تعمیر آبسردکن بیم در محل می کنیم و به صورت شبانه روزی با ارائه خدمات بسیار با کیفیت در صورت نیاز شما عزیزان یک تعمیرکار برای تعمیرات آبسردکن بیم (Beem) در محل شما اعزام می کنیم. لازم است بدانید که این تعمیرگاه مجاز با ارائه تخفیف های روزانه و هفتگی و همچنین خدمات گارانتی 90 روزه پس از تعمیرات آبسردکن به یکی از بهترین نمایندگی های مجاز تبدیل شده است.

درخواست تعمیرکار آبسردکن بیم

و یا با شماره ۰۹۱۲۲۸۰۳۹۸۲ تماس بگیرید

تعمیر آبسردکن بیم

تعمیر آبسردکن بیم در محل

در سال های گذشته ما با گسترده کردن خدمات خود اقدام به تحت پوشش قرار دادن برند بیم کردیم و در حال حاضر به صورت شبانه روزی اقدام به تعمیر آبسردکن بیم در محل می کنیم و در صورتی که مشتریان 3 مرتبه با این تعمیرگاه همکاری نمایند تا 30 درصد تخفیف برای همکاری های بعد لحاظ می شود و به صورت خودکار اطلاعات آنها در سیستم ثبت می شود. بنا به حساس بودن قطعات آبسردکن باید بدانید که نمایندگی آذین سرویس در زمان تعمیر آبسردکن بیم در محل در صورتی که نیاز به تعویض قطعات باشد اقدام به تهیه قطعات اصلی گارانتی دار می کند که از کیفیت قطعه مورد نظر کاملا مطمئن شوید و در این مدت 90 روزه هرگونه مشکلی برای قطعه به وجود آید می توانید با تماس با تعمیرگاه مجاز آبسردکن بیم به صورت رایگان اقدام به رفع مشکل کنید.

تعمیر آبسردکن بیم در تهران

تعمیر آبسردکن بیم در محل

در استان تهران تعداد بسیار زیادی آبسردکن وجود دارد و می توان گفت در اکثر دفتر ها، شرکت های خصوصی و دولتی، بانک ها و بیمارستان ها و همچنین در برخی از منازل این دستگاه بسیار کاربردی وجود دارد و تا سال 1392 تعداد مراکز تعمیرگاهی نمی توانست پاسخگوی این حجم از درخواست ها باشد و برای تعمیر آبسردکن بیم در تهران باید چندین روز را منتظر می ماندید تا یک تعمیرکار در محل شما حاضر شود. اما با اضافه شدن برند بیم در آذین سرویس و با استخدام 150 تعمیرکار آبسردکن بیم توانستیم به صورت کاملا تخصصی در این زمینه فعالیت نماییم و در حال حاضر تنها پس از درخواست شما ظرف حدود 30 دقیقه تعمیرکاران ما برای تعمیر آبسردکن بیم در تهران حاضر شده و پس از عیب یابی و ارائه تخفیف های ویژه اقدام به رفع مشکل می کنند.

تعمیرکار آبسردکن بیم

تعمیرکار آبسردکن بیم

کلیه تعمیرکاران این مجموعه از تخصص بسیار بالا برخوردار می باشند و هرکدام دارای بیش از 5 سال سابقه کار بوده و دارای مجوز های فعالیت از مراکز فنی و حرفه ای و همچنین انتظامی می باشند و البته شما عزیزان باید بدانید که تعمیرکار آبسردکن بیم در این مرکز مطابق با استاندارد های جهانی در نمایندگی آذین سرویس دوره های آموزشی را طی کرده است و در کم ترین زمان ممکن اقدام به عیب یابی و در نهایت به بهترین نحو تعمیر می کند. در صورتی که اقدام به ثبت درخواست تعمیرکار از طریق سایت نمایید به صورت خودکار سیستم شماره تلفن نزدیک ترین تعمیرکار آبسردکن بیم را مطلع می ساز و پس از این کار یک پیامک به شماره تلفن شما که در فرم داده اید ارسال می کند که شماره تعمیرکاری می باشد که در فاصله نزدیک شما حضور دارد.

نمایندگی تعمیرات آبسردکن بیم

نمایندگی تعمیرات آبسردکن بیم

در نمایندگی تعمیرات آبسردکن بیم باید بدانید که پلن های بسیار ویژه ای برای مشتریان در نظر گرفته شده است و اولین مزیتی که باید بدانید تخفیف های بسیار ویژه می باشد که پس از ثبت درخواست شما برایتان محاسبه می شود و دیگری گارانتی خدمات می باشد چراکه باید بدانید اولین نمایندگی تعمیرات بیم هستیم که اقدام به گارانتی لوازم برقی می کنیم. در سال های گذشته و با کم بودن تعمیرگاه مجاز آبسردکن بیم باید چندین روز را منتظر حضور تعمیرکار می ماندید که این کار باعث نارضایتی همه مشتریان شده بود و دلیل آن هم به دلیل کم بودن مراکز خدماتی بیم بود و اما با تحت پوشش دادن نمایندگی آذین سرویس دیگر این مشکل رفع شد و با 150 تعمیرکار در نمایندگی تعمیرات آبسردکن بیم در سراسر تهران در خدمت شما می باشیم.

نمایندگی آبسردکن بیم

نمایندگی آبسردکن بیم

نمایندگی آبسردکن بیم با هدف گسترش خدمات خود در سراسر استان تهران اقدام به استخدام گسترده تعمیرکار آبسردکن بیم کرد و در حال حاضر بیشترین تعمیرکاران را در اختیار خود دارد و همه این فنی کاران از تجربه بسیار بالایی جهت رفع ایرادات دستگاه سرد کننده آب دارا می باشند و با داشتن مجوز از مراکز انتظامی به راحتی می توانید به این تعمیرگاه اعتماد نمایید. باید توجه داشته باشید که با مرکزی جهت تعمیر هماهنگی به عمل آورید که مکان آن را بدانید و همچنین از داشتن مجوز آن مرکز مطمئن شوید چراکه در حال حاضر متاسفانه مراکز زیادی بدون مجوز در حال فعالیت می باشند و امکان دارد در صورت بروز مشکل نتوانید آن ها را پیدا نمایید! اما ما در نمایندگی آبسردکن بیم به صورت شبانه روزی با آدرسی مشخص در سراسر تهران حضور داریم.

تلفن تماس و مشاوره : ۰۹۱۲۲۸۰۳۹۸۲

ثبت درخواست تعمیرات لوازم خانگی

تیم خدمات مشتریان ما پس از ثبت درخواست شما اقدام به گرفتن تماس با شما می کند تا نزدیکترین تعمیرکار با تجربه در ساعتی که شما مشخص می کنید به محل شما اعزام شود.


دارای بهترین تعمیرکاران، با تجربه بیش از 10 سال

جزو رتبه های اول در زمینه تعمیر لوازم منزل در کشور

15 درصد تخفیف برای ثبت سفارش به صورت آنلاین


سوالات متداول

خیر، کلیه تعمیرکاران ما در آذین سرویس قبل از انجام هرکاری و مراجعه به محل شما ابتدا اقدام به گرفتن تماس با شما می کنند و پس از هماهنگی و مشخص کردن تایم حضور در محل شما حضور پیدا می کنند.

خیر، همانطور که گفته شد ما پس از ارائه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی شما اقدام به گارانتی دستگاه به مدت 100 روز می کنیم و اگر در این مدت مشکلی برای دستگاه پیش آید تکنسین ما موظف است تا در کوتاه ترین زمان ممکن به منزل شما مراجعه کرده و مشکل را برطرف نماید.

بله، شما می توانید درصورت نیاز به تعویض قطعه اقدام به تهیه قطعات مورد نیاز کنید اما باید توجه داشته باشید که این مرکز هیچ ضمانتی برای قطعات خریداری شده توسط شما ندارد و در صورت مشکل باید خود پاسخگو باشید.

کلیه متخصصان ما دارای بیش از 10 سال سابقه کار می باشند و با تجربه بسیار بالایی که دارا هستند و همچنین دوره ها و مدارکی که از مراکز انتظامی گرفته اند قطعا کاملا با حریم خصوصی مشتریان آگاه می باشند.

شما می توانید در اخر کار که لوازم خانگی به صورت کامل رفع مشکل شد اقدام به پرداخت هزینه کنید و همچنین می توانید مبلغ را به صورت مستقیم به حساب شرکت واریز نمایید و یا به فنی کار پرداخت نمایید. در نظر داشته باشید که کلیه قطعاتی که نیاز است تعویض شود نیازمند بیانه می باشد.

ما در این مرکز درصورتی که مشتریان کار را به این مجموعه بسپارند کلیه قطعات لازم را تامین می نماییم و قطعات استفاده شده در این مرکز باید بدانید که اصلی بوده و 100 روز گارانتی نیز دارند.

فرم ثبت آنلاین درخواست تعمیر

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نوشته شده در : ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ توسط: ادمین

تعمیر آبسردکن بیم را به نمایندگی آذین سرویس بسپارید

چرا باید تعمیر آبسردکن بیم یا (beem) را به تعمیرگاه مجاز آذین سرویس در نیاوران بسپارید؟ این مرکز با داشتن سالها تجربه کار در زمینه تعمیر و سرویس توانسته است به یکی از با تجربه ترین مراکز در استان تهران تبدیل شود و در سال ۱۳۹۰ با گسترش کسب و کار خود و زدن شعبه در دیگر مناطق استان تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شما می باشد.

این مرکز با داشتن بیش از ۱۵۰ تعمیرکار آبسردکن بیم در هر لحظه پیگیر درخواست های شما می شود و پس از ثبت درخواست شما از طریق سایت آدرس نزدیک ترین تعمیرکار به شماره موبایل شما اس ام اس خواهد شد و البته خود تعمیرکار با شماره شما جهت هماهنگی و حضور تماس میگیرد.

 

این تعمیرگاه مجاز آبسردکن بیم بنا به اولین هدف خود یعنی رضایت مشتریان اقدام به ۱۵ درصد تخفیف برای تمامی شهروندان خواهد کرد و البته با تخفیف های حاضر قیمت های این مرکز کاملا پایین تر از تمامی نمایندگی آبسردکن بیم می باشد.

نمایندگی تعمیرات آبسردکن بیم در محل

اگر در استان تهران حضور دارید باید بدانید که این تعمیرگاه فعالیتی گسترده در این کلانشهر دارد و در همه جای استان دارای شعبه بوده و اقدام به ارائه خدمات بسیار با کیفیت خود می کند و البته باید بدانید که در صورتی که بیش از ۳ دفعه با این مرکز تماس بگیرید تا ۳۰ درصد تخفیف از ما هدیه خواهید گرفت.

ما در نمایندگی تعمیر آبسردکن بیم در محل شما عزیزان در کم ترین زمان ممکن حاضر می شویم و پس از رفع ایرادات دستگاه اقدام به ۹۰ روز گارانتی ویژه می کنیم که این بسته گارانتی فقط در شرکت آذین سرویس انجام می شود چراکه هیچ مرکز دیگری این ریسک را نمی پذیرد.

در همه مطالب ما تاکیید داشتیم بر همکاری شما عزیزان با مراکز مجاز اما چرا ؟ باید بدانید که تعمیرگاه های بسیار زیادی در استان تهران فعالیت می کنند و جالب است که بدانید که تنها ۳۰ درصد از نمایندگی ها دارای مجوز فعالیت برای برند بیم (Beem) می باشند و بقیه مراکز به صورت غیر مجاز و بدون دریافت مجوز از اتحادیه فعالیت می کنند.

  • داشتن بیش از ۱۵۰ تعمیرکار آبسردکن بیم در محل
  • دارای خدمات شبانه روزی در سراسر تهران
  • ارائه تخفیف های بسیار ویژه برای مشتریان
  • گارانتی پس از تعمیرات به مدت ۹۰ روز
  • حضور تعمیرکاران در مدت ۳۰ دقیقه پس از تماس
  • دارا بودن قطعات آبسردکن اصلی همراه با گارانتی
  • دارای بیش از ۱۰ سال سابقه کار و فعالیت در این زمینه

مناطق تحت پوشش تهران :

ازگل، ده ونک، شیخ بهایی، توانیر، اقدسیه، الهیه ، امازاده قاسم ، اوین ، باغ فردوس، تجریش، جماران ، دارآباد، دربند، درکه ، دزاشیب، زعفرانیه ، سوهانک، شهرک محلاتی ، فرمانیه ، فرشته، قیطریه، کاشانک، کامرانیه، محمودیه ، نیاوران، ولنجک، اختیاریه ، پاسداران، دروس، دولت، دیباجی، جردن، سیدخندان، ظفر، قلهک، یخچال، میرداماد، ونک، خیابان نفت، برق آلستوم، تهران ویلا، ستارخان، سعادت آباد، شهرک غرب ، شهرک مخابرات، شهرآرا، صادقیه، طرشت ، فرحزاد ، گیشا ، مرزداران، اجاره دار، ارامنه، امجدیه، سهرودی، بهار، حشتمیه، خواجه نصیر ، مجیدیه، سبلان، عباس آباد، اندیشه ، کریم خان ، مطهری ، نامجو ، گرگان، نظام آباد، مدنی ، نیلوفر شهید قندی ، هفت تیر ، تسلیحات، تهرانپارس، دردشت ، فدک ، کرمان، مدائن، نارمک، وحیدیه ، هفت حوض، استادمعین، شمشیری، مهرآباد جنوبی، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، باغ فیض، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، حصارک، سازمان برنامه، شاهین ، شهران، شهر زیبا، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، شهرک اندیشه، شهرک پرواز، شهرک کوهسار، شهرک نفت، شهرک والفجر ، کن، کوی ارم، کوی بیمه ، آرژانتین ، امیرآباد، ایرانشهر، بهجت آباد ، پارک لاله، جمالزاده، دانشگاه تهران، شریعتی، شیراز، فاطمی، قائم مقام ، کشاورز، گاندی ، میدان جهاد، میدان ولیعصر، نصرت، یوسف آباد، باغ آذری، تختی، جوادیه ، خزانه، شهرک بعثت، علی آباد، نازی آباد ، یاخچی آباد، آذری، ابوذر، امام زاده حسن ، زمزم، فلاح، یافت آباد، ۱۷ شهریور، خلیج فارس، شاد آباد ، شمس آباد، ولیعصر، یافت آباد ، خانی آباد، شکوفه، نعمت آباد ، ۱۳آبان ، ابن بابویه، استخر ، حسن آباد، سپه، اقدسیه ، جوانمرد قصاب، دیلمان ، هاشم آباد، باشگاه نفت ، تهرانسر، چیتگر ، شهرک آزادی ، شهرک استقلال، شهرک پاسداران، آهنگ، ابوذر ، بروجردی، پرستار، پیروزی، چهارصددستگاه ، نبرد، خاوران، دولاب، شاهین، شکوفه، صد دستگاه، قصر فیروزه، اتابک، افسریه، شوش، کیانشهر، مسعودیه، مشیریه، منصور، آبشار، پامنار، شهر ری، بهارستان، دروازه شمیران، فردوس، قیام، امامت، تهران نو، دماوند، دهقان، سرخه حصار، نیروی هوایی، بلوار پروین، تهرانپارس، حکیمیه، جاجرود، سراج، شمس آباد ، شمیران نو، فرجام، علم وصنعت ، قنات کوثر، لویزان شیان، هروی ، هنگام ، شهید بهشتی، شهرک دانشگاه تهران ، شهرک دریا، شهرک شهرداری، شهرک غزالی، بریانک ، جی، جیحون ، دامپزشکی، رودکی، زنجان، کارون، خیابان قزوین، کمیل، مالک اشتر، نواب هاشمی ، هفت چنار، آذربایجان ، اسکندری ، امیریه، انبارنفت، جمالزاده، جمهوری، خرمشهر ، راه آهن ، شیخ هادی، عباسی، امیربهادر، فلسطین، انقلاب ، جاده مخصوص ، منیریه، میدان حر ، هلال احمر، طالقانی ، مفتح ، بلوار کشاورز، خیابان کارگر

…………………………………………………………………………………………………………..

ازگل، ده ونک، شیخ بهایی، توانیر، اقدسیه، الهیه ، امازاده قاسم ، اوین ، باغ فردوس، تجریش، جماران ، دارآباد، دربند، درکه ، دزاشیب، زعفرانیه ، سوهانک، شهرک محلاتی ، فرمانیه ، فرشته، قیطریه، کاشانک، کامرانیه، محمودیه ، نیاوران، ولنجک، اختیاریه ، پاسداران، دروس، دولت، دیباجی، جردن، سیدخندان، ظفر، قلهک، یخچال، میرداماد، ونک، خیابان نفت، برق آلستوم، تهران ویلا، ستارخان، سعادت آباد، شهرک غرب ، شهرک مخابرات، شهرآرا، صادقیه، طرشت ، فرحزاد ، گیشا ، مرزداران، اجاره دار، ارامنه، امجدیه، سهرودی، بهار، حشتمیه، خواجه نصیر ، مجیدیه، سبلان، عباس آباد، اندیشه ، کریم خان ، مطهری ، نامجو ، گرگان، نظام آباد، مدنی ، نیلوفر شهید قندی ، هفت تیر ، تسلیحات، تهرانپارس، دردشت ، فدک ، کرمان، مدائن، نارمک، وحیدیه ، هفت حوض، استادمعین، شمشیری، مهرآباد جنوبی، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، باغ فیض، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، حصارک، سازمان برنامه، شاهین ، شهران، شهر زیبا، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، شهرک اندیشه، شهرک پرواز، شهرک کوهسار، شهرک نفت، شهرک والفجر ، کن، کوی ارم، کوی بیمه ، آرژانتین ، امیرآباد، ایرانشهر، بهجت آباد ، پارک لاله، جمالزاده، دانشگاه تهران، شریعتی، شیراز، فاطمی، قائم مقام ، کشاورز، گاندی ، میدان جهاد، میدان ولیعصر، نصرت، یوسف آباد، باغ آذری، تختی، جوادیه ، خزانه، شهرک بعثت، علی آباد، نازی آباد ، یاخچی آباد، آذری، ابوذر، امام زاده حسن ، زمزم، فلاح، یافت آباد، ۱۷ شهریور، خلیج فارس، شاد آباد ، شمس آباد، ولیعصر، یافت آباد ، خانی آباد، شکوفه، نعمت آباد ، ۱۳آبان ، ابن بابویه، استخر ، حسن آباد، سپه، اقدسیه ، جوانمرد قصاب، دیلمان ، هاشم آباد، باشگاه نفت ، تهرانسر، چیتگر ، شهرک آزادی ، شهرک استقلال، شهرک پاسداران، آهنگ، ابوذر ، بروجردی، پرستار، پیروزی، چهارصددستگاه ، نبرد، خاوران، دولاب، شاهین، شکوفه، صد دستگاه، قصر فیروزه، اتابک، افسریه، شوش، کیانشهر، مسعودیه، مشیریه، منصور، آبشار، پامنار، شهر ری، بهارستان، دروازه شمیران، فردوس، قیام، امامت، تهران نو، دماوند، دهقان، سرخه حصار، نیروی هوایی، بلوار پروین، تهرانپارس، حکیمیه، جاجرود، سراج، شمس آباد ، شمیران نو، فرجام، علم وصنعت ، قنات کوثر، لویزان شیان، هروی ، هنگام ، شهید بهشتی، شهرک دانشگاه تهران ، شهرک دریا، شهرک شهرداری، شهرک غزالی، بریانک ، جی، جیحون ، دامپزشکی، رودکی، زنجان، کارون، خیابان قزوین، کمیل، مالک اشتر، نواب هاشمی ، هفت چنار، آذربایجان ، اسکندری ، امیریه، انبارنفت، جمالزاده، جمهوری، خرمشهر ، راه آهن ، شیخ هادی، عباسی، امیربهادر، فلسطین، انقلاب ، جاده مخصوص ، منیریه، میدان حر ، هلال احمر، طالقانی ، مفتح ، بلوار کشاورز، خیابان کارگر

شماره تلفن نمایندگی مجاز تعمیر آبسردکن بیم در تهران : ۷۷۶۱۲۹۳۹ ۰۲۱ – ۲۸۰۳۹۸۲ ۰۹۱۲

دیگر برند های پیشنهادی :

0/5 ( 0 نظر )نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *