×

تعمیر آبسردکن مجیک

نمایندگی تعمیر آبسردکن مجیک

در صورتی که به دنبال یک نمایندگی تعمیر آبسردکن مجیک در محل می باشید که در کم ترین زمان ممکن بتوان اقدام به رفع هرگونه ایراد دستگاه مورد نظرتان را رفع کند می توانید به نمایندگی آذین سرویس برای تعمیرات آبسردکن اعتماد کنید تا تعمیرکاران این مرکز در هر ساعت از شبانه روز که مد نظر شما است برای تعمیرات آبسردکن مجیک یا magic در محل شما عزیزان حاضر و اقدام به رفع ایرادات احتمالی با تخفیف های بسیار ویژه و همچنین با گارانتی 90 روزه نمایند.

درخواست تعمیرکار آبسردکن مجیک

و یا با شماره ۰۹۱۲۲۸۰۳۹۸۲ تماس بگیرید

تعمیر آبسردکن مجیک

تعمیر آبسردکن مجیک در تهران

شما عزیزان می توانید برای تعمیر آبسردکن مجیک به صورت شبانه روزی از استان تهران با نمایندگی آذین سرویس تماس بگیرید و از خدمات بسیار با کیفیت ما بهرمند شوید و البته باید بدانید که این تعمیرگاه مجاز دارای کلیه مجوز ها می باشد و حتی به صورت روزانه و هفتگی با هدف جلب رضایت شما عزیزان اقدام به ارائه تخفیف های ویژه برای تعمیر آبسردکن مجیک در تهران می کنیم و همچنین به صورت کاملا اختصاصی به مدت 90 روز اقدام به گارانتی آبسردکن magic شما عزیزان در نمایندگی آبسردکن مجیک می کنیم.

تعمیر آبسردکن مجیک در محل

تعمیر آبسردکن مجیک در محل

در سال های گذشته نمایندگی آبسردکن مجیک تصمیم بر گسترش خدمات خود در سراسر تهران نمود و در سال 1397 توانست در سراسر مناطق استان تهران یک شعبه  و نمایندگی فعال ثبت کند تا کلیه شهروندان بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات فنی کاران آذین سرویس بهروند شوند و البته در حال حاضر ما پس از درخواست شهروندان برای تعمیر آبسردکن مجیک در محل در کم تر از 30 دقیقه در محل شما عزیزان حاضر می شویم و پس از عیب یابی دستگاه و براورد قیمت ها و ارائه تخفیف های ویژه اقدام به رفع ایرادات آن می کنیم و در همان ساعت به شما عزیزان تحویل می دهیم. در صورتی که درخواست تعمیر آبسردکن مجیک در محل را از طریق سایت بدهید 15 درصد تخفیف شامل سفارش شما می شود.

تعمیرکار آبسردکن مجیک

تعمیرکار آبسردکن مجیک

در سال های گذشته شرکت آذین سرویس توانست با استخدام های خود در حدود 150 تعمیرکار آبسردکن مجیک در تهران جذب کند و به یکی از مراکز فعال و گسترده تبدیل شود! ما به عنوان برترین نمایندگی مجاز مجیک به شما عزیزان توصیه می کنیم که به هیچ عنوان به تعمیرگاه های غیر مجاز اعتماد نکنید چراکه ما در طول روز چندین مورد را پیگیری می نماییم که مشتریان با مراکز غیر مجاز کار کرده اند و متاسفانه پس از خرابی مجدد و حتی رفع نشدن مشکل هیچ پاسخی را دریافت نکرده اند و مجبور شدند به نمایندگی معتبر آذین سرویس تماس بگیرند و درخواست تعمیرکار آبسردکن مجیک کنند. ما پس از انجام کار مزیت های بسیار خوبی را دارا می باشیم به عنوان مثال 90 روز گارانتی پس از تعمیر به دستگاه می دهیم.

تعمیرات آبسردکن مجیک

تعمیرات آبسردکن مجیک

باید در نظر داشته باشید که تعمیرات آبسردکن مجیک در محل توسط بیش از 320 مرکز انجام میشود که تعداد بسیار محدودی از این مراکز دارای مجوز می باشند و بقیه به صورت تازه کار و یا به صورت غیر مجاز فعالیت می کنند و حتی آدرسی از آنها نمی توانید پیدا نمایید که توصیه همیشگی آذین سرویس به شما عزیزان اعتماد نکردن به این مراکز می باشد چراکه علاوه بر تضمین نداشتن به سلامت دستگاه قیمت های بسیار بالاتری را طلب می کنند. ما در این تعمیرگاه آبسردکن مجیک در تهران اقدام به تضمین سلامت دستگاه می کنیم و پس از آن اقدام به گارانتی کردن قطعات یدکی آبسردکن می کنیم و در نهایت آن را به مشتری تحویل می دهیم و همچنین مشتری در مدت 90 روز می تواند به صورت رایگان مشکلات احتمالی را رایگان رفع کند.

نمایندگی آبسردکن مجیک

نمایندگی آبسردکن مجیک

ما در نمایندگی آبسردکن مجیک دارای کلیه قطعات اصلی و بسیار باکیفیت و ارزان این برند می باشیم و در هر ساعت از شبانه روز در صورت نیاز شما عزیزان می توانیم آن را در محل شما ارسال نماییم و پس از تایید اصالت کالا توسط شما و تعمیرکار هزینه آن را با پیک یا به صورت مستقیم تسویه نمایید. باید بدانید که هرگونه خرید قطعه از نمایندگی آبسردکن مجیک به صورت تضمینی سلامت آن تایید می شود و حتی برای رفع احتمالات نادرست ما به مدت 90 روز قطعات را گارانتی می کنیم تا در صورت مشکل به راحتی بتوانید آن را به یکی از شعبه های ما تحویل دهید و یک قطعه کاملا استاندارد دیگر تحویل بگیرید. می توانید به صورت شبانه روزی با نمایندگی تعمیرات مجیک تماس بگیرید و از خدمات این تعمیرگاه مجاز بهرمند شوید.

تلفن تماس و مشاوره : ۰۹۱۲۲۸۰۳۹۸۲

ثبت درخواست تعمیرات لوازم خانگی

تیم خدمات مشتریان ما پس از ثبت درخواست شما اقدام به گرفتن تماس با شما می کند تا نزدیکترین تعمیرکار با تجربه در ساعتی که شما مشخص می کنید به محل شما اعزام شود.


دارای بهترین تعمیرکاران، با تجربه بیش از 10 سال

جزو رتبه های اول در زمینه تعمیر لوازم منزل در کشور

15 درصد تخفیف برای ثبت سفارش به صورت آنلاین


سوالات متداول

خیر، کلیه تعمیرکاران ما در آذین سرویس قبل از انجام هرکاری و مراجعه به محل شما ابتدا اقدام به گرفتن تماس با شما می کنند و پس از هماهنگی و مشخص کردن تایم حضور در محل شما حضور پیدا می کنند.

خیر، همانطور که گفته شد ما پس از ارائه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی شما اقدام به گارانتی دستگاه به مدت 100 روز می کنیم و اگر در این مدت مشکلی برای دستگاه پیش آید تکنسین ما موظف است تا در کوتاه ترین زمان ممکن به منزل شما مراجعه کرده و مشکل را برطرف نماید.

بله، شما می توانید درصورت نیاز به تعویض قطعه اقدام به تهیه قطعات مورد نیاز کنید اما باید توجه داشته باشید که این مرکز هیچ ضمانتی برای قطعات خریداری شده توسط شما ندارد و در صورت مشکل باید خود پاسخگو باشید.

کلیه متخصصان ما دارای بیش از 10 سال سابقه کار می باشند و با تجربه بسیار بالایی که دارا هستند و همچنین دوره ها و مدارکی که از مراکز انتظامی گرفته اند قطعا کاملا با حریم خصوصی مشتریان آگاه می باشند.

شما می توانید در اخر کار که لوازم خانگی به صورت کامل رفع مشکل شد اقدام به پرداخت هزینه کنید و همچنین می توانید مبلغ را به صورت مستقیم به حساب شرکت واریز نمایید و یا به فنی کار پرداخت نمایید. در نظر داشته باشید که کلیه قطعاتی که نیاز است تعویض شود نیازمند بیانه می باشد.

ما در این مرکز درصورتی که مشتریان کار را به این مجموعه بسپارند کلیه قطعات لازم را تامین می نماییم و قطعات استفاده شده در این مرکز باید بدانید که اصلی بوده و 100 روز گارانتی نیز دارند.

فرم ثبت آنلاین درخواست تعمیر

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نوشته شده در : ۳۰ تیر ۱۳۹۸ توسط: ادمین

تخصصی ترین نمایندگی تعمیر آبسردکن مجیک در تهران

تعمیر آبسردکن مجیک کاری بسیار سخت و پیچیده می باشد اما به چه دلیل؟ این برند از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و البته در کنار کیفیت بالا قطعات بسیار حساسی دارد و در صورتی که ذره ای اشتباه صورت بگیرد می تواند باعث خرابی کلیه قطعات شود و تعمیرکار آبسردکن مجیک مجبور می شود در چنین مواقع ای کلا برد را تعویض نماید.

ما در طول روز با چندین مورد برخورد می کنیم که با تعمیرگاه های نا معتبر کار کرده اند و با نارضایتی هرچه تمام و از دست رفتن هزینه ای که کرده اند به دنبال یک نمایندگی مجاز می باشند تا بتوانند به صورت کاملا تخصصی و با هزینه بسیار مناسب اقدام به تعمیرات مجیک خود کنند.

در صورتی که می خواهید با نمایندگی آذین سرویس تماس بگیرید می توانید به صورت شبانه روزی با شماره های این تعمیرگاه تماس بگیرید و از خدمات تمام وقت این مرکز استفاده نمایید.

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات آبسردکن مجیک : ۲۸۰۳۹۸۲ ۰۹۱۲ و یا ۷۷۶۱۲۹۳۹ ۰۲۱

چرا باید برای تعمیرات آبسردکن مجیک در محل به آذین سرویس اعتماد کرد؟

این مرکز با داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه تعمیر لوازم خانگی در استان تهران به یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین تعمیرگاه های مجاز معروف شود و به صورت کاملا منصفانه اقدام به فعالیت های بسیار پر رنگ کند. ما بنا به اوضاع درامدی شهروندان اقدام به تخفیف های ویژه تا ۳۰ درصد می کنیم تا کلیه شهروندان بتوانند از خدمات ما استفاده نمایند.

اگر می خواهید با خیال راحت اقدام به تعمیر آبسردکن مجیک نمایید با ما تماس بگیرید تا در کم تر از ۳۰ دقیقه یک تعمیرکار آبسردکن مجیک در محل شما اعزام نماییم و البته باید بدانید که پس از تحویل دستگاه به شما عزیزان از همان لحظه ۹۰ روز گارانتی به شما تعلق می گیرد و در این مدت می توانید به صورت رایگان با مشاورین ما ارتباط برقرار نمایید.

  • داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه کار در تعمیرگاه آبسردکن مجیک
  • دارا بودن بیش از ۱۵۰ تعمیرکار و حضور به موقع در محل
  • تخفیف های بسیار ویژه تا ۳۰ % برای تمامی مشتریان
  • داشتن بیش از ۳۰ شعبه در سراسر تهران و در همه منطقه ها
  • گارانتی ۹۰ روزه پس از تعمیرات آبسردکن مجیک در تهران
  • و…

درباره آبسردکن مجیک بیشتر بدانید

برند مجیک یک نام آشنا برای فروشندگان و حتی تعمیرکاران می باشد و از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار بوده و دارای طرح های متنوعی می باشد! این برند توانست با حضور در ایران بخشی از بازار را برای خود نگهدارد و اقدام به توزیع آبسردکن های خود کند.

در صورتی که می خواهید اقدام به خرید نمایید می توانید برند مجیک را تهیه نمایید چراکه علاوه بر داشتن کیفیت بسیار بالا در ساخت دارای تنوع بسیار مناسب و همچنین قطعات آن در بازار بسیار فراوان می باشد که مشکلی در آینده نخواهید داشت.

5/5 ( 1 نظر )نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *