×

تعمیر برد کولر گازی

۲۰ اسفند ۱۳۹۷ توسط ادمین

بدون شک در صورتی که برد کولر گازی اینورتر خراب شده باشد استفاده از کولر غیر ممکن می باشد و در صورتی که برد توسط تعمیرکار برد کولر گازی درست انجام نشود به مشکلات بسیار زیادی روبه رو می شوید و در ادامه ما قصد داریم تا درباره تعمیر برد کولر گازی به شما عزیزان توضیحات بسیار مناسبی را دهیم.

تعمیر برد کولر گازی

این مرکز در سال ۱۳۹۸ قیمت های خود را برای تعمیرات افزایش نداده و با تعرفه سال ۹۷ به دلیل مشکلات اقتصادی شهروندان اقدام به فعالیت می کند و همچنین پس از تعمیرات برد کولر گازی اقدام به گارانتی به مدت ۹۰ روز می کند و در این مدت هرگونه مشکلی که برای کولر پیش آید ما به صورت رایگان اقدام به تعمیرات برد اسپلیت شما عزیزان خواهیم کرد.

هزینه تعمیر برد کولر گازی

در حال حاضر تعره های تعمیرات بسیار متنوع می باشد و هر مرکزی برای خود نرخی دارد و اصلا طبق تعرفه های اتحادیه مراکز عمل نمی کنند اما ما در این مرکز برای هزینه تعمیر برد کولر گازی حداقل مبلغ و دستمزد را مد نظر قرار  داده ایم و این را می توانید با تماس با چند مرکز و دیدن تعرفه های آنها به صحت قیمت های مناسب آذین سرویس مطمئن شوید.

مرکز و نمایندگی آذین سرویس که با داشتن سالها تجربه در زمینه عیب یابی برد کولر گازی و همچنین تعمیرات آن تخصص دارد همیشه به مشتریان خود توصیه می کند که به هیچ عنوان به هر تعمیرکار برد کولر گازی کار را نسپارید و قبل از هر چیز اقدام به برسی و سابقه آن کنید چراکه درصورت بد تعمیر شدن شاید دیگر برد برای شما خوب کار نکند.

هزینه تعمیر برد کولر گازی

ما به دنبال افزایش نمایندگی های مجاز خود در استان تهران برای رضایت بیشتر شهروندان حداقل هزینه تعمیر برد کولر گازی را در نظر گرفته ایم و برای صحت این موضوع کافیست با این مرکز تماس بیگرید و از قیمت های خوب ما شگفت انگیز شوید.

البته همانطور که مشخص می باشد ما برای تعمیر کولرگازی در حال حاضر دارای بهترین قیمت و متنوع ترین خدمات پشتیبانی می باشیم و تا ۹۰ روز هرگونه خرابی را بدون قید شرطی به صورت رایگان تعمیر و رفع عیب می کنیم.

تعمیر برد کولر گازی اینورتر

این مرکز به عنوان تخصصی ترین مرکز تعمیر برد کولر گازی اینورتر تواسنته است در سال های ۹۵ تا ۹۷ رتبه یک در بین مراکز دیگر را کسب نماید و در حال حاضر به عنوان یک مرکز با سابقه تعرفه های بسیار مناسبی را برای عیب یابی برد کولر گازی اینورتر دارد.

به دنبال یک مرکز ماهر برای سرویس کولر گازی هستید؟ با شماره ۷۷۶۱۲۹۳۹ با تلفن ثابت تماس بگیرید.

به دنبال افزایش درخواست ها برای تعمیر برد کولر گازی اینورتر می توانید با برسی همه مراکز و در نهایت مقایسه قیمت های آن ها و خدمات پشتیبانی آن ها با نمایندگی آذین سرویس تصمیم نهایی خود را بگیرید و با شماره تلفن های ما در سراسر تهران تماس بگیرید.

تعمیرکار برد کولر گازی اینورتر

توصیه تیم فنی ما به شما برای تعمیرات را جدی بگیرید و به هیچ عنوان به افرادی که از کار آن چیزی نمی دانید اصلا اعتماد نکنید اما چرا؟ صد ها مورد مشتریان با ما تماس داشته اند و گفته اند که برای رفع عیب برد به یک تعمیرگاه مراجعه کرده است و تانها دو روز پس از درست شدن مجدد خراب شده است و با تماس با تعمیرکار برد کولر گازی اینورتر تماس گرفته اند تا موضوع را پیگیری و برسی نمایند اما آنها کار را از سر خود باز زده و به هیچ عنوان مسئولیت قبول نکرده است.

اما این مرکز پس از هرگونه تعمیرات برد اسپلیت اقدام به گارانتی ۹۰ روزه می کند و در این مدت هرگونه مشکلی پیش آید می توانید با تماس با نمایندگی و تیم پشتیبانی مشتریان خواستار پیگیر مشکل به وجود آمده شوید و ما در مدت کوتاهی برای تعمیرات مجدد رایگان به محل شما می آییم و اقدام به تعمیر برد کولرگازی اینورتر شما می کنیم.

در صورتی که نیاز به تعمیرات اسپلیت دارید ما با تماس بگیرید همراه با گارانتی ۹۰ روزه

شما عزیزان می توانید با ۲۰ درصد تخفیف ویژه کار را به تعمیرکاران آذین سرویس بسپارید و با شماره های ۰۹۱۲۲۸۰۳۰۸۲ و ۰۲۱۷۷۶۱۲۹۳۹ تماس بگیرید.

نکته : همانطور که مشخص می باشد تعمیرات برد کولر گازی کاری پیچیده و بسیار حساس می باشد از این رو حتما شما عزیزان باید در انتخاب تعمیرکار هوشمندانه عمل کنید چراکه برخی از فنی کاران به هیچ عنوان نمی توانند کمی به شما کنند بلکه برد را خراب تر از قبل می کنند و دیگر قابل تعمیر نمی باشد.

ما با داشتن بیش از ۱۱ سال سابقه کار در زمینه تعمیرات برد کولر توانسته ایم تجربیات بسیار مناسبی را کسب نماییم و با داشتن تعمیرکاران متخصص و فنی هم از لحاظ علمی و عملی می توانیم بهترین انتخاب برای شما عزیزان به دلیل ۹۰ روز گارانتی تعمیر باشیم.نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *