×

نمایندگی تعمیر جاروبرقی در تهران

تعمیر جاروبرقی در تهران | 30 درصد تخفیف

شماهم نیاز به تعمیر جاروبرقی دارید؟ نمی دانید کدام مرکز بهترین خدمات را دارد؟ باما همراه شوید چراکه در ادامه درباره خدمات تخصصی تعمیرگاه جاروبرقی در تهران به شما عزیزان توضیح خواهیم داد و 30 درصد تخفیف برای تعمیرات در منزل و 90 روز گارانتی شامل حال شما عزیزان در سال 98 خواهد شد.

ثبت درخواست تعمیرات جاروبرقی در تهران

و یا با شماره ۰۹۱۲۲۸۰۳۹۸۲ تماس بگیرید

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی در منزل

آذین سرویس با برنامه ریزی های صورت گرفته قصد دارید تا تعمیر جاروبرقی در منزل انجام دهد و یا در صورت درخواست شما در مرکز اقدام به عیب یابی جاروبرقی و در نهایت رفع عیب صورت گیرد. ما با داشتن بیش از 100 تعمیرکار جاروبرقی توانسته ایم رتبه یک را در بین دیگر مراکز کسب نماییم و همچنین در حال حاضر 30 درصد تخفیف برای ثبت سفارش های شما عزیزان در نظر بگیریم.

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی در منزل

بدون شک تعمیر جاروبرقی نیازمند یک متخصص ماهر می باشد و باید بدانید که ما در تعمیرگاه مجاز خود دوره های آموزشی بسیار ویژه ای را برای تعمیرکاران در نظر گرفته ایم تا بتوانیم همیشه بهترین نوع تعمیرات را در سطح استان تهران انجام دهیم. این مرکز بنا به درخواست های زیاد مشتریان در سال 98 تصمیم به ارائه تخفیف های متنوع تا 30 درصد شده است و در حال حاضر در سراسر تهران ما می توانیم در عرض 30 دقیقه برای تعمیر جاروبرقی در محل شما حاضر شویم و 90 روز پس از درست کردن دستگاه شما گارانتی بدهیم و در این مدت هرگونه مشکلی که پیش آید توسط ما رایگان عیب یابی می شود.

تعمیر جاروبرقی در تهران

تعمیر جاروبرقی در تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی قصد دارد که به صورت شبانه روزی برای تعمیر جاروبرقی در تهران فعالیت داشته باشد و حتی آن را در محل رفع عیب نماید. توجه داشته باشید که این مرکز با داشتن سالها تجربه کار در این زمینه و با گستردگی خدمات در سراسر تهران توانسته است با اختلاف زیادی از دیگر مراکز فاصله بگیرد و همانطور که مشخص می باشد ما در این مرکز برای تعمیرات جاروبرقی در تهران با داشتن 100 تعمیرکار متخصص و دوره دیده و همچنین داشتن مجوز های فعالیت از مراکز انتظامی و فنی حرفه ای می توانیم در کمتر از 30 دقیقه در محل شما حاضر شویم و اقدام به رفع عیب جاروبرقی نماییم.

تعمیر جاروبرقی در محل

تعمیر جاروبرقی در محل

در سال های بین 90 تا سال 97 این مرکز برای تعمیر جاروبرقی در محل هزینه های اضافی بابت ایاب و ذهاب از مشتریان خود نگرفته است اما چرا؟ ما به دلیل نزدیک بودن نمایندگی های مجاز خود به محل مشتریان این هزینه را از هزینه کل حذف نموده ایم و شاید برای شما عزیزان جالب باشد که در هر منطقه از استان تهران دارای یک تعمیرگاه مجاز می باشیم و کلیه شعبه ها دارای مجوز فعالیت می باشند. در برخی از موارد دیده شده است که مشتریان خود اقدام به باز کردن جاروبرقی با هدف تعمیر آن می کنند و دچار برق گرفتگی و یا سوختن موتور شده اند! پیشنهاد می کنیم تعمیر جاروبرقی در محل را به ما بسپارید تا از این طور مشکلات جلوگیری نمایید.

تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی

تعمیرگاه تعمیرات جاروبرقی

اگر بخواهیم به تجربیات و سوابق تعمیرگاه مجاز مرکزی نگاه کنیم باید بگوییم که این مرکز برای تعمیرات جاروبرقی در تهران دارای بیش از 10 سال سابقه است و اولین نمایندگی در این زمینه در خیابان برادران قائدی شروع به فعالیت کرده است. ما با داشتن تکنسین بسیار متخصص توانسته ایم تا اعتماد 100 درصد مشتریان خود را کسب نماییم و کلیه مشتریان ما به صورت طولانی مدت در حال کار با این مرکز می باشند و از تخفیف های متنوع و ماهانه ما همیشه قافل گیر شده اند. ما توانسته ایم با کمک شما مشتریان وفادار از سال 90 تا به امروز رتبه یک تعمیرگاه تعمیرات جاروبرقی در استان تهران را همیشه کسب نماییم.

تلفن تماس و مشاوره : ۰۹۱۲۲۸۰۳۹۸۲

ثبت درخواست تعمیرات لوازم خانگی

تیم خدمات مشتریان ما پس از ثبت درخواست شما اقدام به گرفتن تماس با شما می کند تا نزدیکترین تعمیرکار با تجربه در ساعتی که شما مشخص می کنید به محل شما اعزام شود.


دارای بهترین تعمیرکاران، با تجربه بیش از 10 سال

جزو رتبه های اول در زمینه تعمیر لوازم منزل در استان تهران

15 درصد تخفیف برای ثبت سفارش به صورت آنلاین


سوالات متداول

خیر، کلیه تعمیرکاران ما در آذین سرویس قبل از انجام هرکاری و مراجعه به محل شما ابتدا اقدام به گرفتن تماس با شما می کنند و پس از هماهنگی و مشخص کردن تایم حضور در محل شما حضور پیدا می کنند.

خیر، همانطور که گفته شد ما پس از ارائه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی شما اقدام به گارانتی دستگاه به مدت 100 روز می کنیم و اگر در این مدت مشکلی برای دستگاه پیش آید تکنسین ما موظف است تا در کوتاه ترین زمان ممکن به منزل شما مراجعه کرده و مشکل را برطرف نماید.

بله، شما می توانید درصورت نیاز به تعویض قطعه اقدام به تهیه قطعات مورد نیاز کنید اما باید توجه داشته باشید که این مرکز هیچ ضمانتی برای قطعات خریداری شده توسط شما ندارد و در صورت مشکل باید خود پاسخگو باشید.

کلیه متخصصان ما دارای بیش از 10 سال سابقه کار می باشند و با تجربه بسیار بالایی که دارا هستند و همچنین دوره ها و مدارکی که از مراکز انتظامی گرفته اند قطعا کاملا با حریم خصوصی مشتریان آگاه می باشند.

شما می توانید در اخر کار که لوازم خانگی به صورت کامل رفع مشکل شد اقدام به پرداخت هزینه کنید و همچنین می توانید مبلغ را به صورت مستقیم به حساب شرکت واریز نمایید و یا به فنی کار پرداخت نمایید. در نظر داشته باشید که کلیه قطعاتی که نیاز است تعویض شود نیازمند بیانه می باشد.

ما در این مرکز درصورتی که مشتریان کار را به این مجموعه بسپارند کلیه قطعات لازم را تامین می نماییم و قطعات استفاده شده در این مرکز باید بدانید که اصلی بوده و 100 روز گارانتی نیز دارند.

فرم ثبت آنلاین درخواست تعمیر

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نوشته شده در : ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ توسط: ادمین

تعمیرکار جاروبرقی در محل

شماره تلفن نمایندگی تعمیر جارو برقی در محل ۷۷۶۱۲۹۳۹ می باشد که از سراسر تهران امکان برقراری تماس می باشد و ۳۰ درصد تخفیف درصورتی که از طریق سایت با ما تماس بگیرید شامل حال شما شهروندان عزیز می شود.

ما برای تعمیرکار جاروبرقی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی با هدف بیشتر شدن تجربیات و همچنین پایین آوردن خطا در هنگام تعمیرات می کنیم و باید بدانید که درصورت هرگونه خرابی احتمالی برعهده تعمیرکار بوده و باید مشکل را رفع نماید چراکه دربرخی موارد دیده شده است برخی نمایندگی ها سهل انگاری تعمیرکار خود را نادیده میگیرند تا زیر بار هزینه نروند اما این مرکز بدون قید شرط آن را رفع عیب می کند.

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات جاروبرقی

در سال های اخیر با افزایش قیمت ها نمایندگی ها نیز با افزایش تعرفه به ارائه خدمات پرداختند و در سال ۹۷ میتوان گفت ۹۰ درصد مراکز ۵۰ درصد برروی قیمت کل تعمیرات گذاشته و بسیاری از مشتریان توان مالی مناسبی جهت انجام کار ندارند و بنا به این دلیل ما در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی با تصمیم های گرفته شده قیمت های خود را در سال ۹۷ و ۹۸ افزایش نداده ایم و مانند قبل یعنی تعرفه سال ۱۳۹۵ اقدام به فعالیت تخصصی می کنیم.

شماره تلفن نمایندگی جهت ارتباط و ثبت درخواست : ۰۲۱۷۷۶۱۲۹۳۹ می باشد.

شماره تلفن نمایندگی : ۰۹۱۲۲۸۰۳۹۸۲ و ۷۷۶۱۲۹۳۹ بوده و کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات پس از فروش می باشد که با جمع بندی ۳۰ درصد تخفیف و گارانتی ۹۰ روزه و حضور تعمیرکار در کم تر از ۳۰ دقیقه به خوبی مارا از دیگر نمایندگی های مجاز متمایز می کند.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی

نکته ای که جالب است ما با مشتریان قدیمی خود یعنی آن دسته از مشتریانی که بیش از ۵ مرتبه به مرکز آذین سرویس جهت تعمیر جاروبرقی در محل اعتماد کرده اند با چک نیز ما اقدام به رفع ایرادات دستگاه موردنظرشان می کنیم و می خواهیم برای اثبات صحبت هایمان تنها یکبار با این مرکز کار نمایید.

سوالاتی که در ذهن مشترین پیش می آید در مورد هزینه می باشد که باید بدانید که ما به هیچ عنوان قبل از شروع کار هزینه دریافت نمیکنیم و تنها درصورت تعمیر و سالم شدن جاروبرقی هزینه های صحبت شده را از مشتریان درخواست می نماییم.

چرا باید برای تعمیر جاروبرقی در منزل به ما اعتماد کنید؟

بسیار برای ما مهم است تا بدانید که ما با داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت و همچنین با تجربه بسیار بالا در زمینه تعمیر جاروبرقی در منزل به آذین سرویس اعتماد کنید؟ در ادامه بیشتر با ما آشنا خواهید شد.

 • داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه کار در زمینه تعمیرات لوازم خانگی
 • دارابودن ۱۰۰ تعمیرکار بسیار ماهر و با سابقه کاری بیش از ۵ سال
 • داشتن مجوز فعالیت در سراسر تهران از مراکز انتظامی و فنی و حرفه ای
 • دارای پلن های تخفیفی به صورت ماهانه و تا ۳۰ درصد تخفیف
 • گارانتی ۹۰ روزه پس از تعمیر و پاسخگویی و پشتیبانی بدون قید و شرط
 • حضور تعمیرکار در کم تر از ۳۰ دقیقه
 • داشتن رتبه یک در بین دیگر مراکز
 • و…

ما آماده ایم تا به شما ثابت کنیم که میتوان هنوز مرکزی را باکیفیت بالا و با قیمت های بسیار مناسب پیدا نمود و این شعار را تنها با یکبار اعتماد به این مرکز متوجه خواهید شد.

فیلم آموزش تعمیر جاروبرقی

ما در این مطلب قصد داریم شما را با نحوه تعمیرات جاروبرقی در تهران آشنا سازیم تا اطلاعات عمومی شما شهروندان عزیز در این زمینه کامل تر شود و تا حد زیادی برای مشکلات جزئی بتوانید خودتان کار را انجام دهید پس حتما فیلم آموزش تعمیر جاروبرقی را از دست ندهید.

ما در ویدئو یا فیلم زیر برای شما آموزش تعمیر کابل جاروبرقی را توضیح داده ایم و در نهایت در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه فیلم آموزش تعمیر جاروبرقی با این مرکز به صورت شبانه روزی می توانید تماس بگیرید و یا در قسمت نظرات اقدام به ارسال سوال کنید.

سوالاتی که شاید در زمینه تعمیرات جاروبرقی در منزل برای شما پیش آید

ما با برسی درخواست های مشتریان و جمع بندی سوالات آنها در ادامه با بیشترین مشکلاتی که استفاده کنندگان از این دستگاه بسیار ضروری داشته اند می پردازیم و درصورتی که سوالاتی غیر از موارد زیر داشته اید می توانید از قسمت نظرات برای ما سوالات خود را ارسال نمایید.

جاروبرقی روشن نمی شود مشکل چیست؟

یکی از علت های اصلی در زمینه روشن نشدن جاروبرقی می تواند از سیم و یا کابل باشد اما قبل از برسی این مورد باید توجه داشته باشید که حتما چک کنید آیا پریز برق به درستی کار می کند و برق در مدار آن وجود دارد؟ پس از درست بودن این موضوع باید کابل برق جاروبرقی را چک نمایید و درصورت پیدا نکردن عیب برای تعمیر جاروبرقی با این مرکز تماس بگیرید.

جاروبرقی مکش خود را از دست داده است و دیگر زور مکندگی ندارد؟

یکی از بیشترین سوالاتی که از کارشناسان ما به صورت روزانه پرسیده می شود در همین مورد می باشد و باید بدانید در وحله اول باید چک کنید که برق ورودی به جاروبرقی ۲۲۰ ولت می باشد ؟ درصورتی که برق ضعیف باشد این مشکل به وجود می آید اما اگر همه چی درست بود باید به سیم پیچی جاروبرقی توجه داشته باشید به احتمال زیاد آن به مشکل برخورده است و یا سوخته است پس باید برای رفع این مورد با تعمیرکار جاروبرقی در تهران تماس بگیرید.

شماهم به مشکل جاروبرقی کم و زیاد نمی شود برخورد کرده اید؟

در این زمینه نباید زیاد نگران باشید چراکه به احتمال بسیار بالا دکمه های آن خراب شده است و باید درب آن را باز کنید و اقدام به تعویض دکمه های کم و زیاد کردن جاروبرقی کنید و همچنین در صورت نداشتن تخصص به هیچ عنوان به خاطر خطر برق گرفتگی از انجام کار پرهیز نمایید و حتما توجه داشته باشید که کابل برق جاروبرقی به پریز متصل نباشد.

درباره نمایندگی تعمیر جاروبرقی بیشتر بدانید

ما در نمایندگی تعمیر جاروبرقی حدودا ۱۰ سال قبل فعالیت خود را آغاز نموده ایم و در این سالها با تصمیم سیاست گستردگی اقدام به تاسیس شعبه با تجهیزات بسیار بروز و کامل کردیم و در حال حاضر توانسته ایم برند آذین سرویس را برای همه شهروندان آشنا سازیم. توجه داشته باشید که این مرکز با درنظر گرفتن اوضاع اقتصادی شهروندان تهرانی حهت افزایش قیمت در سال ۱۳۹۷ اقدامی نکرده است و در سال ۹۸ نیز قصد ندارد قیمت ها را افزایش دهد و همچنین در حال حاضر به صورت ماهانه تا ۳۰ درصد تخفیف برای مشتریان در نظر می گیرد.

تقاضا داریم به مراکزی که مجوز فعالیت و جواز کسب ندارند اعتماد نکنید و این مورد را همیشه و همیشه به مشتریان خود گفته ایم اما برخی ها تا با ضرر مالی مواجه نشوند برایشان عبرت نمی شود نکته ای که جالب است و ما را نسبت به دیگر مراکز متمایز می کند : این تعمیرگاه اقدام به گارانتی ۹۰ روزه جاروبرقی شما عزیزان می کند! در این مدت هرگونه مشکل برای دستگاه شما پیش آید بدون قید و شرط به صورت رایگان توسط تعمیرکار جاروبرقی آذین سرویس عیب یابی و تعمیر می شود.

درصورت داشتن هرگونه سوال و یا نیاز به تعمیر می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۲۲۸۰۳۹۸۲ و ۷۷۶۱۲۹۳۹

0/5 ( 0 نظر )نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. مریم گفت:

  ببخشید در حال حاضر تعمیرات جاروبرقی چه تعرفه ای دارد؟ آیا تعمیرکار شما به صورت حضوری ام میاد؟

  1. ادمین گفت:

   سلام باید بدانید که نمایندگی آذین سرویس ۲۰ درصد تخفیف نسبت به بازار دارد و بله در صورت نیاز شما می تواند در محل شما یک تعمیرکار جاروبرقی بفرستد تا به صورت حضوری اقدام به عیب یابی و در نهایت تعمیر کند.

 2. محمدی گفت:

  سلام خسته نباشین در حال حاضر حدودا قیمت تعمیرات جاروبرقی چقدره؟ بهتر نیست یه جدید بخریم؟

  1. ادمین گفت:

   با سلام و تبریک سال نو | همانطور که مشخص است برای قیمت ابتدا لازم به عیب یابی جاروبرقی می باشد و در نهایت با برسی دقیق مشکل قیمت را به شما داد البته در نظر داشته باشید که این مرکز تضمین می دهد که قیمت ها بسیار مناسب و دارای تخفیف می باشد.