×

راهنمای خرید جاروبرقی

۲۵ بهمن ۱۳۹۷ توسط Popomo G. Udifufusajo

راهنمای خرید جاروبرقی کمتر خانه ای پیدا می شود که در آن جاروبرقی وجود نداشته باشد . به عنوان یک سایت بسیار فعال در زمینه تهیه لوازم خانگی مفتخریم که با ارئه یک راهنمای جامع و کامل برای تهیه جاروبرقی یعنی این وسیله ضروری ایفای نقش کنیم . پس با ما همراه باشید.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی به شما توصیه می کند که قبل از هزینه کردن تفاوت های جارو برقی ها و برخی نکات حائز اهمیت است .

از زمانی که انسان ها در این کره خاکی پا به عرصه ی وجود گذاشتند و یکجا نشین شدند ؛ همواره در صدد بهره مندی از فضا پاک و عاری از آلودگی بودند . اجداد ما در دوره های زمانی تکرار شونده منزل و محل سکونت خود را تمیز می کردند و به علت فقدان پیشرفت بشر تنها با استفاده از ابزار و وسیله های پیش پا افتاده مثل برگ درختان اقدام به تمیز کردن محل سکونت خود می کردند .

پس از پیرفت بشر و رسیدن به انقلاب صنعتی ، صنعت لوازم خانگی هم پیشرفت محسوسی پیدا کرد به طوری که نخستین بار موری اسپنگلر در سال ۱۹۰۸ طرح اولیه بیسل را که در سال ۱۸۷۶ ثبت شده بود را با نام خود به عنوان مخترع جاروبرقی به ثبت رساند .

شاید جالب باشد که بدانید شرکت بزرگ گوگل در هنگام سالگرد تولد این مخترع لوگوی خود را به شکل یک جاروبرقی در می آورد که شاید اندک تقدیری از اقدام او به عمل آورد.

جاروبرقی طراحی شده ی اسپنگر در سال ۱۹۱۵ با همکاری یک شرکت سوئدی به صورت یک استوانه افقی درآمد و در سال ۱۹۳۰ موتور جاروبرقی از دید محو گشت و به درون آن جایگزین شد.

راهنمای خرید جاروبرقی با توجه به نوع نیاز

جاروبرقی های تولید شده اولیه پس از چند سال به یکباره دچار تحولی شگرف شدند و پس از چند سال به چهار نوع اصلی تقسیم بندی شدند که می تواند توجه به نیاز را نشانه رود این چهار نوع جاروبرقی عبارت اند از :

۱- جاروبرقی های خانگی : بخش عمده ی تولیدات کارخانه های جاروبرقی به این نوع از جاروبرقی ها اختصاص دارد . این جارو برقی ها بسته به نیاز مصرف دارای حجم های مختلفی از کیسه می باشند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

راهنمای خرید ساید بای ساید

۲- برای آن دسته از عزیزانی که صاحب مغازه هستند جاروبرقی های تجاری پیشنهاد ماست این جاروبرقی ها به نسبت جارو برقی های خانگی حجم و قدرت بیشتری دارند همچنین وزن بیشتر آن ها مشکلاتی را برای جابجایی به وجود آورده است.

۳- جارو برقی های صنعتی : صاحبان کارخانه ها و انواع تولیدی ها از این دسته از جارو برقی ها بهره می برند . این جاروبرقی که بعضی بر روی یک شاسی سوار می شوند مشکل جابجایی را حل کرده اند و در ضمن توانایی کشش آب را نیز دارند .

در بعضی از انواع این جاروبرقی ها استفاده از نیروی خروج هوا می تواند در جابجایی مواد و پاک کنندگی سطح کمک بیشتری کند یعنی این جارو برقی ها هم از قدرت مکش استفاده می کنند و هم از نیروی فشار هوا ؛ توصیه ما به عنوان راهنمای خرید جاروبرقی توجه به حجم این وسیله در ابعاد صنعتی است چرا که در این موضوع دیگر توجه کردن به ظواهر و یا مصرف برق مورد توجه نیست.

راهنمای خرید جاروبرقی

راهنمای خرید جاروبرقی

نکاتی برای خرید جاروبرقی

نکاتی برای خرید جاروبرقی های خانگی به طور کلی به دو گونه ایستاده و خوابیده تقسیم می شوند . جارو برقی های ایستاده که می شود به آن ها جارو برقی های عصایی هم گفت وسیله هایی هستند که مخزن ، موتور ، دستگیره و پارویی در یک قسمت وبدنه کلی قرار گرفته اند و مهم ترین فاکتور آن ها که مزیت آن ها هم به شمار می روند این است که خرطوم ندارند.

پس از مدتی استفاده کردن از جاروبرقی خرطوم آن ها پوسیده شده و هوا خارج می شود و یا اینکه ممکن است که دچار پارگی و ساییدگی شود ؛ این اتفاق از قدرت جارو برقی می کاهد .

در مدل های پیشرفته این جاروبرقی ها موتور از بدنه جدا می شود و می تواند زمینه را برای شستشوی بهتر فراهم کند. آنچه که به عنوان اولین تصویر از جاروبرثقی در ذهن تک تک شما می آید جاروبرقی های خوابیده است این جاروبرقی ها بخاطر داشتن سیم هاتی جمع شونده ، راحتی حمل ، سرو صدای کم توجه بیشتری را به خود جذب کرده اند.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

شاخص اصلی در این جاروبرقی ها و مشخصه اصلی آن ها وجود خرطوم و در بعضی از آن ها وجود لوله فلزی است . به طور عمده جاروبرقی های خانگی دارای مخزنی هستند از جنس کاغذ ضخیم که مواد درآن ها جمع می شوند و پس از چند بار مصرف شدن باید تعویض شوند هرچند که تهیه مخزن این جارو برقی ها کار سختی نیست و فروشگاه ها و سوپر مارکت ها مکان هایی هستند

که می توانید از آنجا کیسه های جاروبرقی را تهیه کنید اما انواع قدیمی تر این جارو برقی ها مخزنی پارچه ای دارند و قابل شستشو هستند. انواعی از جاروبرقی های جدید هستند که دیگر در آن ها خبری از وجود کیسه جمع آوری گرد و خاک نیست ؛

این جارو برقی ها مخزنی دارند و اغلب برای جلب توجه هنگامی که مخزنشان بیشتر پر می شود دچار تغییر رنگ می شوند و پس از پرشدن باید آن را از جارو برقی جدا کرده و اقدام به شستشو کرد.

راهنمای خرید تلویزیون

این جارو برقی ها به علت فشرده کردن گرد و غبار حجم بیشتری از مواد را جمع می کنند و به نسبت کیسه ای ها راندمان و سرعت بالاتری هم دارند در ضمن در کنار جاروبرقی های کیسه هم سان خود فضای کمتری را نیز اشغال می کنند اما ایرادی که دارند این است که پس از مدتی کدر می شوند و به علت ساییدگی دیگر جلای اولیه و تمیزی را ندارند.

راهنمایی در زمینه خرید جاروبرقی

توجه به امکانات برای خرید جاروبرقی

لوله خرطومی : این لوله ها راحتی کار با جارو برقی ها را مهیا می کنند ارتفاع آن ها برای دسترسی های راحتر به حدود ۲ متر می رسد و اگر مشکلات کمر درد و یا به جهت استفاده از افراد مسن مد نظر است پیشنهاد ما به عنوان راهنمای خرید جاروبرقی استفاده از جارو برقی هایی است که دارای خرطوم هستند اما هنمان طور که گفته شد این خرطوم ها مشکلات پارگی و سوراخ شدگی نیز دارند اما می توان با کمی هزینه بیشتر و تهیه جاروبرقی گران تر این مشکل را رفع کرد چرا که در این جارو برقی ها خرطوم آن ها به وسیله نوعی الیاف خاص پوشیده شده و مشکلات این چنینی را حل کرده است.

راهنمای خرید کولر گازی

لوله تلسکوپی : برای آن دسته افرادی که تجربه راهنمای خرید جاروبرقی ندارند انتخاب جاروبرقی دارای لوله تلسکوپی می تواند سخت باشد این لوله تلسکوپی با ثابت نگهداشتن قد هنگام جارو کردن مشکلات کمر درد را حل میکند همچنین می توان قد آن را تنظیم و ثابت نمود. برای آزاد کردن این لوله هم دکمه هایی بر روی لوله اصلی تعبیه شده است .

چرخ ها : یکی از موارد فوق العاده مهم توجه به جنس چرخ هاست . به علت سنگین جارو برقی ها پس از پر شدن آن دسته از جارو برقی هایی که جنس چرخ هایشان ضعیف است پس از مدتی دچار شکستگی می شود پس بهتر است که هنگام خرید به جنس پلاستیک آن توجه کنیم.

جاروبرقی خوب چی بخرم

حال می خواهیم با برسی های تخصصی که انجام داده ایم بهترین برند را به شما عزیزان معرفی کنیم و درصورتی که در ذهن خود سوال دارید جاروبرقی خوب چی بخرم با ما همراه شوید تا در این زمینه بیشتر صحبت نماییم! ما با برسی سه برند الجی ساموسنگ و بوش بهترین بازدهی را از جاروبرقی سامسونگ گرفتیم و در این آزمایش قدرت مکش و نوع موتور و توان آن ها باهم برابر بوده است اما با کار کردن متوجه شدیم که جاروبرقی سامسونگ بهتر کار می کند! درصورتی که نیاز به تعمیر جاروبرقی دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید! درصورتی که نیاز به راهنمای خرید جاروبرقی دارید و نمی دانید که بهترین جاروبرقی ۲۰۱۷ چی بوده است به صورت شبانه روزی باما تماس بگیرید.

پیشنهادی :

0/5 ( 0 نظر )نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *