×

سردخانه میوه

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ توسط ادمین

آموزش تعمیر سردخانه : آیا می دانید سردخانه میوه چیست ؟ چه کاربردی دارد و چگونه عمل می کند؟ همانطور که شنیده اید میوه ها حتی به مدت یکسال در انبار ها گذاشته می شوند و در برخی موارد این میوه ها که در سردخانه نگهداری می شوند به مدت یکسال در آنجا برای ذخیره سازی می مانند و به هیچ عنوان فاسد و حتی رنگ آنها تغییر نمی کند اما چگونه ؟

سردخانه میوه

سردخانه میوه بسیار گسترده می باشد و نمی توان با چند خط راجب آن صحبت کرد و مهم ترین اصلی این موارد به ابعاد و گستردگی انبار ها می باشد و باید بدانید که این مرکز در استان تهران یک آموزشگاه سردخانه می باشد.

در سال های نه چندان دور برای نگهداری و محافظت از میوه ها مهندسان به فکر طراحی و ساخت یک محفظه نمودند که بتوانند بعد از چیدن میوه ها آن ها را به مدت طولانی تری سالم بمانند تا بتوان آن ها را استفاده نمود و فاسد نشوتد که البته این هدف کاملا موفق آمیز شد و خب با طراحی سردخانه ها در ابعاد های مختلف با دمای مورد نیاز تنظیم می شوند و باعث ماندگاری بیشتر میوه می شوند.

البته باید بدانید که تعمیر سردخانه توسط مرکز آذین سرویس به صورت شبانه روزی انجام می شود و خب باید بدانید که سردخانه ها در ابعاد های مختلفی ساخته می شوند که در ادامه به انها خواهیم پرداخت تا به صورت کامل شما با آن آشنا شوید.

ما به عنوان تنها مرکز تخصصی در زمینه سردخانه به صورت کامل در خدمت شما عزیزان در هفت روز هفته و به صورت شبانه روزی خواهیم بود و در سال های اخیر توانسته ایم که نظرات ۹۰ درصد از مشتریان را نسبت به خود جلب نماییم که این مورد به دلیل اعتماد شما عزیزان به این مجموعه می باشد.

سردخانه میوه چیست ؟

همانطور که مشخص می باشد سرد خانه میوه معمولا بسیار بزرگ بوده و در ابعاد های مختلفی می باشد و میوه ها نسبت به تفکیکی که می شوند در آنها قرار می دهند به صورت مثال انواع پرتغال در یک انبار نگهداری می شوند که این انبار می تواند چندین تن میوه را در خود نگهدارد و با مواد شیمیایی که بر روی پرتغال های می زنند تا پوست آنها شروع به تغییر رنگ نکنند.

البته باید بدانید که انبار ها کاملا استاندارد می باشند چراکه باید کاملا بهداشتی باشند و در صورتی که کوچک ترین موردی در زمینه بهداشت آنها رعایت نشود به هیچ عنوان اجازه صادر شدن و یا استفاده را به آن نمی دهند و همیشه این انبار ها توسط بهداشت نظارت می شوند.

سردخانه میوه خود چندین نوع می باشد به عنوان مثال در صورتی که یک شرکت پشت آن باشد سوله هایی بسیار بزرگ ساخته می شود و در آنها یک چیلر بسیار قدرتمند قرار داده می شود که توانایی خنک داخل سوله ها را داشته باشد و جالب است بدانید که تعمیر چیلر توسط مرکز آذین سرویس در استان تهران انجام می شود.

می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با مرکز ما تماس بگیرید و در صورتی که به تعمیرکار نیاز دارید از کارشناسان ما راهنمایی های لازم را بگیرید تا بدون مشکل اقدام به حل مشکلات احتمالی نمایید.

0/5 ( 0 نظر )نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. زهره گفت:

  سلام
  در منطقه حکیمیه نیاز به سردخانه داریم.
  ما تولید میوه خشک داریم.
  لطفا راهنمایی بفرمایید.

  متشکرم

  1. ادمین گفت:

   با عرض سلام خدمت شما ما به شما پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.