×

قطعات یدکی آبسردکن

۵ شهریور ۱۳۹۸ توسط ادمین

قطعات آبسردکن در حال حاضر دارای تنوع بسیار زیادی می باشد به طوری که در حال حاضر قطعات یدکی آبسردکن درجه و سه که از چین وارد می شود شباهت زیادی به قطعات اصلی دارد و ما در فروشگاه خود برای اطمینان شما عزیزان ۹۰ روز گارانتی به شما عزیزان می دهیم.

قطعات آبسردکن

ما در این مرکز اقدام به فروش لوازم آبسردکن با ۹۰ روز خدمات گارانتی می کنیم و همچنین کلیه لوازم جانبی آبسردکن را در این مرکز و در انبار های خود موجود داریم و با قیمت های مناسب در استان تهران به فروش می رسانیم.

همانطور که می دانید حتی برای تعمیرات آبسردکن نیاز است در برخی موارد از قطعات یدکی نمیز استفاده کرد و ما برای راحتی شما عزیزان در سراسر تهران در صورت نیاز شما عزیزان ارسال داریم و بعد از تست و تحویل هزینه را برای این مرکز واریز می نمایید.

دستگاه آبسردکن نیز انواع مختلفی دارد که بیشترین نوعی که در اداره جات و یا مراکز عمومی استفاده می شود نوعی می باشد که هم دارای آبسردکن است و همچنین دارای قابلیت آب داغ می باشد و به دلیل محبوبیت آب سردکن لوازم مختلفی ساخته شده است که کار با آب سردکن را بهتر و راحت تر کند.

لوازم جانبی آبسردکن

ما می توانیم به صورت مستقیم برای شما همکاران عزیز اقدام به ارسال لوازم جانبی آبسردکن در تهران نمایینم و با قیمت های مصوب اتحادیه و صنف حتی بدون دریافت هزینه ارسال قطعه مورد نظر را برای شما عزیزان از طریق پیک بفرستیم.

لوازم جانبی آبسردکن شامل :

  • مخزن آبسردکن
  • شیر آبسردکن
  • جالیوانی آبسردکن
  • درپوش مخزن آبسردکن
  • سنسور مخزن آبسردکن
  • سنسور آب داغ آبسردکن
  • و…

برای تهیه لوازم یدکی آبسردکن می توانید با شماره های این مرکز و یا تماس فوری با مدیریت مجموعه با شماره ۰۹۱۲۲۸۰۳۹۸۲ تماس بگیرید و از قیمت های ما اطلاع پیدا کنید.

قیمت قطعات آبسردکن در سال ۱۳۹۷

برای اطلاع از قیمت قطعات آبسردکن می توانید با تماس با یکی از شماره های مرکز از آخرین تغییرات قیمتی اطلاع پیداکنید و جالب است بدانید این مرکز در سال ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ افزایش قیمت نداشته و برای رضایت شما عزیزان ارسال در تمام نقاط تهران دارد.

قیمت لوازم جانبی آبسردکن در بازار بسیار متفاوت می باشد و ما سعی داریم با رصد بازار بهترین قیمت هارا به مشتریان خود همراه با ۹۰ روز گارانتی ارائه کنیم.

ما در این مرکز دارای یک فروشگاه بسیار گسترده هستیم و در این مرکز اقدام به فروش بدون واسطه قطعات کولر گازی می کنیم و همچنین در حال حاضر قصد داریم در صورت خرید قطعات آبسردکن ایستکول توسط مشتری گارانتی بلند مدتی را برای اطمینان از اصلی بودن قطعات به انها بدهیم.

ما در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در نظر داریم درصورتی که مشتریان از طریق سایت با این مرکز تماس بگیرند ۲۰ درصد تخفیف بیشتر به انها دهیم و آن هم به خاطر تشویق هموطنان عزیزمان از فضای مجازی می باشد که بسیار کاربردی می باشد.

لوازم یدکی آبسردکن | شیر آبسردکن

برای خرید شیر آبسردکن کافیست تا با تماس با شماره ۰۹۱۲۲۸۰۳۹۸۲ و اطلاع از موجودیت این نوع لوازم یدکی آبسردکن و اطلاع از قیمت آن آدرس خود را پس از هماهنگی با کارشناس فروش ما ثبت نمایید و پس از یک ساعت این قطعه را در محل خود تحویل بگیرید.

در حال حاضر آبسردکن کاربرد های بسیار زیادی را حتی در منزل دارد و در سال های اخیر در مدارس و بانک ها و همچنین مراکز خصوصی و دولتی استفاده از آب سردکن بسیار زیاد شده است چراکه کاری مقرون بصرفه بوده و هزینه خرید آن نسبتا پایین می باشد و همچنین فضای بسیار کمی را نیاز دارد تا بتوان از آن استفاده نمود.

برای خرید شیر آبسردکن که قطعه اصلی و درجه یک آن در این مرکز به فروش رسانده می شود کافیست پس از تماس با کارشناس ما و دادن مشخصات و نوع آبسردکن خود آدرس را ثبت نمایید تا ظرف یک ساعت شیر آبسردکن در محل شما تحویلتان گردد.

مرکز فروش قطعات آبسردکن

این مرکز به صورت شبانه روزی اقدام به فعالیت می کند و البته در ساعات بین ۸ صبح الی ساعت ۲۰ در سراسر تهران در صورت نیاز شما عزیزان می تواند از مرکز فروش قطعات آبسردکن برای شما عزیزان قطعات اصلی را همراه با گارانتی ارسال نماید و پس از تایید اصالت قطعه توسط شما هزینه را دریافت نماید.

در سال ۱۳۹۸ با تصمیم های گرفته شده به صورت اختصاصی اقدام به عرضه کلیه قطعات یدکی آبسردکن می نماییم و البته باید بدانید که آذین سرویس در انبار های خود ۰ تا ۱۰۰ این قطعات را موجود دارد و به صورت مستقیم اقدام به ارائه این قطعات بسیار با کیفیت و گارانتی دار می کند.

ما در مرکز فروش قطعات آبسردکن به صورت مستقیم اقدام به واردات این قطعه ها از خود شرکت با کیفیت بسیار بالا می کنیم و ۹۰ روز گارانتی به هر قطعه می دهیم تا از اصالت آن مطمئن شوید.

قطعات یدکی آبسردکن با قیمت های بسیار مناسب

باید بدانید که شرکت آذین سرویس با داشتن واردات بدون واسطه اقدام به فروش مستقیم لوازم کامل آبسردکن کرده و جالب است بدانید با رصد بازار این مرکز قیمت های بسیار مناسب تری را برای مشتریان در نظر گرفته است و شما عزیزان می توانید برای خریداری قطعات یدکی آبسردکن تنها با یک تماس و همچنین می تواند از طریق فرم قرار داده شده در صفحه سفارش خود را ثبت نمایید.

قطعات یدکی آبسردکن

البته باید بدانید می توانید بصورت حضوری اقدام به تهیه کلیه قطعات مورد نیاز خود کنید به عنوان مثال : شیر و مخزن آبسردکن و کلیه قطعات ریز و درشت را از این مرکز با قیمت های تخفیفی تهیه نمایید.

کلیه قطعات فروخته شده توسط این فروشگاه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند چراکه ما به هیچ عنوان از قطعات فرعی در فروشگاه خود استفاده نمی کنیم و برای اثبات این مورد اقدام به گارانتی قطعات فروخته شده می کنیم.

در صورت تمایل پس از خرید می توانید از تعمیرکار ما بخواهید تا برای تعویض قطعات در محل شما حاضر شود و اقدام به رفع ایرادات دستگاه نماید و پس از تست سلامت آن را به شما عزیزان تحویل دهد.

تلفن های تماس با نمایندگی آذین سرویس : ۷۷۶۱۲۹۳۹ ۰۲۱ و یا ۲۸۰۳۹۸۲ ۰۹۱۲

مطالب آموزشی :

0/5 ( 0 نظر )نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *